Line-up trolejbusů?
Letošní trolejbusy nám přivezou opravdu nevšední a nadupaný line-up. Pojďte se s námi v krátkosti seznámit s okupanty našich hudebních vozítek.

Tata Bojs

Svůj první koncert odehráli v roce 1988 v tělocvičně TJ Spartak Dejvice, letos odehrají svůj koncert na Busfestu ve Zlíně!

Tata Bojs svoji kariéru zahájili už na základní škole a od té doby za sebou mají  nespočet úspěšných CD, DVD, koncertů a písní. Časopis Filter jejich píseň Pěšáci vyhlásil skladbou roku 2007. V roce 2004 vydali své asi nejúspěšnější album a to Nanoalbum. Toto album jim přineslo čtyři anděly: skupina roku, album roku rock, videoklip roku a nejlepší zvuková nahrávka roku. Kapela ve složení Milan Cais, Mardoša, Vladimír Bár, Jiří Hradil a Dušan Neuwerth  Vás na Busfestu rozpálí alternativním rockem.

Maniak

Vyslán ze své domovské stáje rapového bigbosse Vladimíra. Minulý říjen jste jej mohli slyšet v rámci jeho “Los Angeles Tour” s Mc Gejem také ve zlínském Fénixu. I přes nedávné těžkopádné beefy mezi členy Hypno 808 a právě BiggBoss nakonec překvapivě supportoval návrat Supercroo (Hugo Toxx & James Cole) v pražském Stormu právě on. Ano, přijede Maniak. Týpek, kterej ze sebe na koncertech chrlí lávu, zdissoval Marata svým kouskem “Mačkáš mi hada”, ale hlavně patří do mladé generace těch nejvíce živelných rapperů.

Vees

Tahle partička z Českých Budějovic rozehraje rockový trolejbus se svým mixem indie a rock’n’rollu. Na svým kontě mají fesťáky jako jsou Colours of Ostrava, slovenský Grape, a nebo legendární Banát, dvě EP a dvě alba. To poslední s názvem No Way Back vyšlo v únoru letošního roku a my se tak se můžeme těšit na novou i starší tvorbu.