Co je to busfest?

Busfest, to je jedinečný hudební festival, který nemá v Česku obdoby. Během jednoho dne vám naservíruje hned několik koncertů a to jak na palubě tří jedoucích trolejbusů, tak i na pevné půdě pod nohama. To znamená, že než se vydáte na cestu kolem Zlína uvnitř hudebního trolejbusu, můžete si zatím dopřát warm up na točně, kde na vás čeká koncertní zóna spolu s občerstvením.

To je vše?

Rozhodně NE. I když je busfest hlavně o hudbě, nebudete ochuzeni o pravou festivalovou atmosféru na točně kde si můžete zpříjemnit chvíle s přáteli kvalitním aperitivem, kulinářskými delikatesami nebo zlatavým mokem. Rovnou zapomeňte, že půjdete spát se slepicemi. Po jízdě v trolejbusech vás ještě čeká afterparty s další dávkou muziky.

Kdy a kde?

V pátek 24.4. 2020 všichni povinně nastoupení na točně pod Sportovní halou ve Zlíně!

A co lístky?

Pro lístky se zastavte do vestibulu na budově U13, nebo sledujte náš Facebook a Instagram a počkejte, až dorazíme právě na vaši fakultu!

A co line-up?

Na programu náš tým pracuje neúnavně dnem i nocí, aby mohl být co nejlepší. Můžeme prozradit jen to, že to bude ujetý, takže jestli nechceš, aby ti oznámení interpretů uniklo, sleduj nás na Facebooku a Instagramu a stay tuned!

Stihnu všechny 3 koncerty?

Jasně! Každý trolejbus s interpretem na palubě pojede tři kola a ty tak máš možnost prostřídat je podle vlastního gusta.

Busfest, to je jedinečný hudební festival, který nemá v Česku obdoby. Celý se odehrává na palubě jedoucích zlínských trolejbusů, což návštěvníkům dává šanci vychutnat si interprety téměř na dosah ruky.

Tři jedoucí trolejbusy, tři interpreti, tři koncerty. V každém trolejbuse na vás čeká jiný interpret a to, s kým se svezete, je jen a jen na vás.

Rozhodně NE! Ještě, než se vydáte na párty jízdu po Zlíně, můžete si poslechnout oblíbené kapely na točně, dát si něco k jídlu a pití a potkat se se svými kamarády.

To pořád není vše! Po koncertech v trolejbusech a na točně to společně rozjedeme na afterparty v klubu, kde vás čeká další nálož muziky.

Pište si do diáře, na ruku nebo na čelo! V sobotu 27. 4. 2019 na točně pod Sportovní halou ve Zlíně to spolu odpálíme!

Pro lístky se zastavte do vestibulu na budově U13, nebo sledujte náš facebook a instagram a počkejte, až dorazíme právě na vaši fakultu!

Zatím vám prozradíme jen to, že to bude pořádná JÍZDA! Sledujte náš facebook a instagram, abyste včas věděli jací interpreti na Busfestu zahrají.

Rozhodně! Celkem jedeme tři kola a je jen na vás, jestli absolvujete jednu jízdu víckrát, nebo se svezete ve všech trolejbusech.