Vy se ptáte, my odpovídáme.

Busfest, to je jedinečný hudební festival, který nemá v Česku obdoby. Celý se odehrává na palubě jedoucích zlínských trolejbusů, což návštěvníkům dává šanci vychutnat si interprety téměř na dosah ruky.

Tři jedoucí trolejbusy, tři interpreti, tři koncerty. V každém trolejbuse na vás čeká jiný interpret a to, s kým se svezete, je jen a jen na vás.

Rozhodně NE! Ještě, než se vydáte na párty jízdu po Zlíně, můžete si poslechnout oblíbené kapely na točně, dát si něco k jídlu a pití a potkat se se svými kamarády.

To pořád není vše! Po koncertech v trolejbusech a na točně to společně rozjedeme na afterparty v klubu, kde vás čeká další nálož muziky.

Pište si do diáře, na ruku nebo na čelo! V sobotu 27. 4. 2019 na točně pod Sportovní halou ve Zlíně to spolu odpálíme!

Pro lístky se zastavte do vestibulu na budově U13, nebo sledujte náš facebook a instagram a počkejte, až dorazíme právě na vaši fakultu!

Zatím vám prozradíme jen to, že to bude pořádná JÍZDA! Sledujte náš facebook a instagram, abyste včas věděli jací interpreti na Busfestu zahrají.

Rozhodně! Celkem jedeme tři kola a je jen na vás, jestli absolvujete jednu jízdu víckrát, nebo se svezete ve všech trolejbusech.