Busfest 2023

Busfest 2023: Hudba, Party a Ujetá Jízda!

Tak jako každý rok, i letos zažil Zlín jedinečnou párty, která nemá obdoby. Na konci dubna se znovu rozjela kola autobusů zlínské MHD na multižánrovém hudebním festivalu Busfest. A že to byla fakt ujetá jízda!

Jak je už zvykem, opět jsme nastartovali tři autobusy, zajeli tři jízdy a zahráli nám tři nadupaní interpreti, což dalo dohromady jednu velkou party.

Sice jisté tradice dodržujeme, ale nestojíme na místě a jedeme vpřed. Proto i letošní Busfest popojel a vyměnil svoji nástupní stanici. Rozjezdy párty busů startovaly od nového místa,
a to od parku u Baťovy vily.

V parku byl již od 15:00 pro všechny cestující připraven i doprovodný program. Krom občerstvení od Faency Fries, dýmek od Leaves lounge nechyběl ani welcome drink od Jägermeister. Pro zkrácení si čekání na správný spoj byla připravena chill-out zóna a o super hudbu se postarali DJ Denkys & Mick Jaeger v pojízdném Saurusu od RedBullu

Od nástupní stanice první autobusy vyjížděly v 18:00 v pravidelných intervalech po 90 minutách. První stage patřila místní pop-punkové kapele Franc Alpa. Pořádně našlapané jízdy zažil druhý autobus v čele s českým rapperem Forgen a sety, které roztančily i řidiče třetího autobusu, nám ukázal DJ Karlito.

No a co by to bylo za akci bez after party? Konečnou stanicí letošního Busfestu se stal
Svah Zlín a pořádnou tečku za 14. ročníkem festivalu udělali DJ Dzety a Yannick.

Busfest 2023 je sice za námi, ale pomalu a jistě už se připravuje na značky 15. ročník! Připrav se na Velkou cenu Zlína, která startuje v úterý 23. 4. 2024!

Menu