Designová afterka pod taktovkou Busfestu

Aneb jak jsme dali studentům ochutnat Busfest

27.10.2021 jsme na žádost našich kolegů z projektu Zlin Design Week uspořádali afterku pro jejich výstavu Best In Design. Samozřejmě jsme to pojali ve více Busfesťáckém anarcho-stylu, protože naše party nejsou žádné suchařiny!

Galerii G18 jsme v noci 26.10. potajnu vyzdobili lepicí páskou, designově upravenými pneumatikami, avantgardním dj pultem a osvětlením z naší dílny a se zlověstným smíchem jsme se na další den přišli podívat na tváře našich kolegů.

Organizační tým výstavy BID (pod naší taktovkou známou spíše jako Best In Dance) byl ovšem připravený a věděl, do čeho se pouští, když svěřil afterparty dernisáže do našich rukou a nadšeně komentoval naše veledílo, včetně přesmyčky názvu. Pozitivní ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat ani od ostatních zúčastněných a užili jsme si poklidného, alternativního večera, kterým nás hudebně provázel DJ Manisch se svými chill-elektro sety.

DJ se potom přesunul do malebného Zlínského podniku Sklep 33 i s organizátory afterparty a rozjel mnohem divočejší jízdu, než jakou jsme si mohli dovolit v prostorech galerie G18. After afterparty se tak protáhla do časných ranních hodin, kdy jsme si opět mohli říct “Punku Zdar!” a s výhledem do budoucna se budeme těšit na další akce, které si pro Vás všechny chystáme!

ČusBus!

Menu