Party bus na Vítání prváků 2021

…Aneb jak jsme dali studentům ochutnat Busfest

Pokud jsi patřil mezi ty, co se letos na Vítání prváků UTB 2021 dostal do našeho party busu a čteš tuhle zpověď, chceme Ti za celý Busfest tým poděkovat! Udělali jste neskutečný bordel, který se vymykal všem našim nejdivočejším představám a jen díky vám jsme v pozdějších nočních, či brzkých ranních hodinách, ulehávali s obrovským úsměvem na tváři. Ještě jednou díky, drahá Busfest zoo!

A jestli jsi náš party bus nestihl, nezoufej. To byla jen malá ochutnávka divočiny, která bude následovat při oficiálním eventu 22.4.2021.

Ale zpět k věci. Nezáleží, jestli jsi party bus stihl a chceš si tady jen oživit vzpomínky, nebo jsi s námi neprožil divokou jízdu nočním Zlínem a chceš se dočíst o tom, co otřáslo nejedním tlumičem, máme tu pro Tebe článek, ve kterém najdeš tohle vše.

Těsně před devátou hodinou večerní, v úterý 5.10., se rozjel speciálně upravený trolejbus směrem k zastávce Náměstí práce. Bus měl nachystanou trasu se zastávkami u Jedním tahem a u Flipu. Celý tým se nedočkavě třásl na celý večer a DJ Smai byl ready provázet návštěvníky busu večerem. Už od začátku jsme věděli, že právě DJ Smai byl skvělá volba, který se svým perfektně vyladěným setem a schopností pracovat s publikem proplouval večerem, hecoval lidi v buse a celkově vytvořil nezapomenutelnou atmosféru celého večera. První hodinu jsme v buse mohli pod jeho taktovkou slyšet na rozehřátí publika klidnější liquid drum and bass, jehož zvuk se roztékal po celém busu a pomalu připravoval cestující na přechod k tvrdšímu neurofunku, v závěru spanilé jízdy až k hardstepu. Fanoušci těchto elektronických žánrů si přišli na své, bus byl celou dobu nacpaný k prasknutí a podle ohlasů si drtivá většina užila pořádnou divočinu na pojízdné party, kterou doposud na Vítání prváku nikdo neviděl.

Rozhodně si tedy nenech ujít další akce, na kterých budeme pořádat pořádné Busfest šílenosti, sleduj naše socky, aby Ti žádná další událost neutekla a nezapomeň, že hlavní event Tě ještě čeká!

ČusBus!

Menu