Vítání 2024

Vítání prváků 2023

 

  1. 10. 2023

 

Vrrrm – co to bylo? To prosvištěla ochutnávka letošního Busfestu!

 

Autobusy sice jezdily pouze povolenou rychlostí, ale čas ubíhal rychleji než jezdí závodníci Formule 1. Není divu, když jsme se všichni tak dobře bavili! Pojďme teď ale na chvíli zařadit zpátečku a připomenout si letošní ročník Vítání prváků 2023.

 

Vše začalo v úterý 3. října, krátce po osmé hodině večerní už do prvního vozu nastupovali nejen prváci, ale i zkušení „busfesťáci.“ Tenhle nepopsatelný zážitek se totiž dá prožívat pořád dokola, stejně jako když ho absolvujete poprvé.

 

O skvělou hudbu se tentokrát postarala DJ Kharma. V jejím nadupaném playlistu nechyběly žádné virální pecky, ale ani pár retro kousků upravených do remixů, ze kterých energie jen sršela! Pořádně roztančené, rozezpívané a skvěle naladěné účastníky autobusy dovážely na další místa, kde zábava pokračovala. Poslední autobus zakončil ochutnávku Busfestu a zároveň odstartoval tu největší párty semestru v klubu Flip, který pak žil až do rána.

 

Za tohle všechno vám všem moc děkujeme, jste to nakonec přece vy, kdo je palivem každé naší společné pořádné hudební jízdy!

 

Ochutnávkou to rozhodně nekončí. Pokud chceš zažít Busfest se vším všudy, nebo jsi snad Vítání nestihl, hned si zapiš datum 23. 4. 2024! V tento den tě totiž čekají další šílené jízdy plné hudby, tance, zábavy a skvělých DJs!

 

A abys měl to nejnovější info jako první, hoď nám follow na instáč, facebook, nebo sleduj webovky. Těšíme se na tebe, bude to jízda!

Menu