vp_2022

Vítání prváků UTB 2022

Aneb potřebuješ si to připomenout? My taky.

 

Víme, že mnozí z vás mají po Vítání prváků z alkoholového opojení sem tam výpadky, ale taky víme, že pro mnoho z vás se tato akce stala nezapomenutelnou událostí – i když pár střípků do mozaiky tam určitě chybí, co? My na tom nejsme o moc lépe, ale nějak jsme s celým týmem ten večer zpětně poskládali, a tak nám dovolte vám to trochu připomenout.

 

V úterý 4. 10. před osmou hodinou večerní se rozjel první Busfest trolejbus směrem k zastávce Náměstí práce a tam už jste na nás netrpělivě čekali vy, prahnoucí po pořádné dávce pojízdného dobrodružství. V buse DJ David Sett s DJ Kennethem skvěle pracovali s publikem, hned ze startu přivítali nové prváky a bavili nás svým vyladěným playlistem, který pojímal vše, na co se dá tančit, skákat, hopsat, či jen tak pohupovat. Prostě songy, které musí zaznít na každé správné akci, včetně Vysokého jalovce! Trasa busu byla vždy zakončená na svahu u Památníku Tomáše Bati. Uvnitř busu vládla neskutečná energie, bus byl narvaný k prasknutí, až tak, že se řidiči mlžila okna a nestíhal je odmlžovat.

 

Každopádně, za nás bylo Vítání prváků více než vydařené a podle ohlasů (a toho, kolik lidí bylo ještě ve 4 ráno ve Flipu) vás to bavilo taky. Z čehož máme obrovskou radost a chceme moc poděkovat všem, co přišli a svezli se s námi. Jste úžasní!

 

Ať už jsi v buse byl, nebo nebyl, nebo si to pamatuješ, nebo jsi tam byl a nepamatuješ, tak teď si něco zapamatuj! Tohle byla jen ochutnávka, hlavní event Tě teprve čeká a to 21. 4. 2023, tak nás sleduj na sockách, a kde všude jen můžeš a nenech si další pravidelný odjezd ujet! Protože věř, že si potřebuješ pamatovat, kdy je Busfest.

Menu